Piotr Piotrowski

Z AstroWiki = encyklopedia astrologii
(Różnice między wersjami)
 
Linia 1: Linia 1:
[[Astrolog]], filozof (absolwent UMK). Autor książek ''[[Przesłanie Chirona. Astrologiczna droga wewnętrznego uzdrowienia]]'' (1997), ''[[Od Leppera do Dalajlamy. Gwiazdy patrzą na polityków]]'' (2000), ''[[Jung i astrologia]]'' (2002). Regularnie publikuje artykuły w różnych czasopismach. Interesuje się zarówno historią [[astrologia|astrologii]], jak i nowoczesnymi propozycjami. Specjalizuje się w tematyce "małych planet" ([[planetoida}asteroidy]]], [[Centaury]], obiekty z [[Pas Kuipera|Pasa Kuipera]]). Łączy zdobycze psychologii, filozofii, symboliki i mitologii oraz doktryn astrologicznych. Pasjonuje go idea ''unus mundus'' oraz homologia [[Kosmos]]-Człowiek w myśli archaicznej.
+
[[Astrolog]], filozof (absolwent UMK). Autor książek ''[[Przesłanie Chirona. Astrologiczna droga wewnętrznego uzdrowienia]]'' (1997), ''[[Od Leppera do Dalajlamy. Gwiazdy patrzą na polityków]]'' (2000), ''[[Jung i astrologia]]'' (2002). Regularnie publikuje artykuły w różnych czasopismach. Interesuje się zarówno historią [[astrologia|astrologii]], jak i nowoczesnymi propozycjami. Specjalizuje się w tematyce "małych planet" ([[planetoida|asteroidy]]], [[Centaury]], obiekty z [[Pas Kuipera|Pasa Kuipera]]). Łączy zdobycze psychologii, filozofii, symboliki i mitologii oraz doktryn astrologicznych. Pasjonuje go idea ''unus mundus'' oraz homologia [[Kosmos]]-Człowiek w myśli archaicznej.

Wersja z 10:17, 15 sie 2006

Astrolog, filozof (absolwent UMK). Autor książek Przesłanie Chirona. Astrologiczna droga wewnętrznego uzdrowienia (1997), Od Leppera do Dalajlamy. Gwiazdy patrzą na polityków (2000), Jung i astrologia (2002). Regularnie publikuje artykuły w różnych czasopismach. Interesuje się zarówno historią astrologii, jak i nowoczesnymi propozycjami. Specjalizuje się w tematyce "małych planet" (asteroidy], Centaury, obiekty z Pasa Kuipera). Łączy zdobycze psychologii, filozofii, symboliki i mitologii oraz doktryn astrologicznych. Pasjonuje go idea unus mundus oraz homologia Kosmos-Człowiek w myśli archaicznej.

Osobiste