International Society for Astrological Research

Z AstroWiki = encyklopedia astrologii
(Różnice między wersjami)
m (Wycofano edycje użytkownika 212.72.56.31 (dyskusja). Autor przywróconej wersji to 94.23.1.28.)
 
Linia 1: Linia 1:
pisze:ależ będzie będzie aktualizowany! o ile nas jakaś świnka wikastmnea wcześniej nie zaatakuje w akcie zemsty za pożartą świnkę peruwiańską  a właśnie, dzięki nieocenionemu sleeeeeevce, pojawiła się możliwość pisania na blogu zdalnie, że tak powiem  czyli bylebym miała jakikolwiek dostęp do maila np. w komf3rce to mogę słać znaki sygnały, przynajmniej, że żyjemy jezczeo ile nas jakaś świnka  ps. miło Cię widzieć na blogu i pamiętaj  konkurs czeka
+
'''International Society for Astrological Research''' (ISAR) to jedna z trzech wiodących amerykańskich organizacji zrzeszających [[astrolog]]ów. Jej siedziba mieści się w Los Angeles, USA. Wydaje kwartalnik ''The International Astrologer''. ISAR sponsoruje światowe konferencje [[Astrologia|astrologiczne]].
 +
 
 +
== Linki zewnętrzne ==
 +
 
 +
* http://www.isarastrology.com/
 +
 
 +
[[Kategoria:Organizacje zagraniczne]]

Aktualna wersja na dzień 21:49, 5 paź 2012

International Society for Astrological Research (ISAR) to jedna z trzech wiodących amerykańskich organizacji zrzeszających astrologów. Jej siedziba mieści się w Los Angeles, USA. Wydaje kwartalnik The International Astrologer. ISAR sponsoruje światowe konferencje astrologiczne.

Linki zewnętrzne

Osobiste