Dorota Rzepecka

Z AstroWiki = encyklopedia astrologii
(Różnice między wersjami)
m (Zabezpieczył Dorota Rzepecka ([edit=autoconfirmed] (na zawsze) [move=autoconfirmed] (na zawsze)))
 
Linia 1: Linia 1:
Na vaši knihu se budu těšit a určitě si jed koupedm hned jak vyjde.Ještě jsem ve1m chtěl ředct, že teď rozjedždedm jeden svůj takovfd projekt stsudnteke9ho časopisu. Jedne1 se vlastě o spojened redakced školnedch časopisů na jednotlivfdch pražskfdch gymne1ziedch a vytvořened jednoho společne9ho. Vfdsledkem je vedc čle1nků a většed ze1běr pro čtene1ře. Ple1nuji, že do konce tohoto roku, nebo zače1tkem předštedho by mohlo spatřit světlo světa prvned čedslo a to v ne1kladu něco kolem 1000 kusů. V Německu je největšed a nejlevnějšed tiske1rva v Evropě. Tiskne 24 hodin denně, sedm dned v tfddnu a poštovne9 je zdarma. Tedm otevedre1 lidem faplně nove9 možnosti. Pokud byste ještě někdy uvažovali o časopisove9m vyde1ned sve9ho komiksu, mohl bych ve1m nabeddnout svůj časopis. Nepředpokle1de1m však, že bych měl hned ze zače1tku takovfd kapite1l abych ve1m za ten komiks mohl zaplatit, ale možne1 by se ve1š komiks podařilo ještě vedce zpopularizovat a zave9st na jeho podporu něco jako de1rcovske9 SMS. Možne1 by i někdo přispěl nějakfdm většedm obnosem. Vězte, že bych ve1m to vůbec nenabedzel, kdybych nevěřil ve ve1š ne1pad, kterfd mne, jak už jsem ředkal, naprosto fascinuje a zasluhuje si většed factu, než jakou ve1s poctilo ABC. A neředkejte, že to byla utopie, mnoho věced v dějine1ch uměned bylo utopiemi. Lide9 se Monetovi se za jeho Impression solei levant sme1li a dnes? Dnes, by na něj dali jen stěžed dopustit. Češi majed jednu zlou vlastnost a to tu, že nejsou schopni uznat nic dobre9. Vždyť se stačed podedvat jak to dopadlo s kaplicke9ho chobotniced. Prfd by to zničilo panore1ma prahy atd. Ale tak doprdele panore1ma Prahy bylo tvořeno 1000 let a teď se to me1 najednou zastavit? Znamene1 to, že všechno dobre9 už bylo vytvořeno a už nic dobre9ho nevznikne? Neznamene1! Vy jste vytvořili něco unike1tnedho a je1 bych ve1m re1d nějak pomohl :-), pokud o to budete ste1t.
+
'''Dorota Rzepecka''' - [[astrolog]], tarocistka, szachistka. Ukończyła Wydział Polonistyki UW. Założyła i prowadzi cenione forum [http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=46080 ''O Tarocie''], od 2006 roku publikuje interpretacje horoskopów i artykuły o astrologii na blogu [http://kuferek.blox.pl/html/ ''Magiczny Kuferek'']. Razem z [[Józefina Jagodzińska|Józefiną Jagodzińską]] prowadzi w Warszawie kursy astrologii i Tarota. Mieszka w Piasecznie. Jest [[Specjalna:Listusers|redaktorką]] i jednym z [[Specjalna:Listusers|administratorów]] [[AstroWiki]].
 +
 
 +
[[Grafika:rzepecka.jpg]]
 +
 
 +
=Linki zewnętrzne=
 +
* [http://magiczny-kuferek.pl/ Magiczny Kuferek - strona]
 +
* [http://kuferek.blox.pl/html/ Magiczny Kuferek - blog]
 +
 
 +
[[Kategoria:Astrolodzy polscy współcześni|Rzepecka,Dorota]]
 +
[[Kategoria:Szachiści|Rzepecka,Dorota]]

Aktualna wersja na dzień 20:33, 5 paź 2012

Dorota Rzepecka - astrolog, tarocistka, szachistka. Ukończyła Wydział Polonistyki UW. Założyła i prowadzi cenione forum O Tarocie, od 2006 roku publikuje interpretacje horoskopów i artykuły o astrologii na blogu Magiczny Kuferek. Razem z Józefiną Jagodzińską prowadzi w Warszawie kursy astrologii i Tarota. Mieszka w Piasecznie. Jest redaktorką i jednym z administratorów AstroWiki.

Rzepecka.jpg

Linki zewnętrzne

Osobiste